Kilka słów o nas…

Jesteśmy mieszkańcami Rzeplina. Jedni z nas mieszkają tu długo -kilkadziesiąt lat, drudzy krótko – tylko kilka. Wszystkich nas jednak, łączy wspólna idea: chcemy aby Rzeplin – ten uroczy zakątek, to nasze miejsce na ziemi – jak najpełniej się rozwijał! Uważamy, że nasza wieś, biorąc pod uwagę, chociażby jej bogatą historię i piękne położenie, zasługuje na to, żeby o nią lepiej zadbać, żeby rozkwitła i stała się chlubą naszej gminy. Wierzymy, że jeśli uda nam się zjednoczyć mieszkańców naszej wsi -tych mieszkających tu „z dziada pradziada” i tych „nowych” – do wspólnego działania, to możemy osiągnąć bardzo dużo i wszystkim nam będzie się tu żyło jeszcze lepiej. Pragniemy zachować pamięć o minionych pokoleniach, chcemy by i nasz ślad zaistniał na rzeplińskiej ziemi, a młodzi ludzie uczyli się bezinteresownego działania na rzecz mieszkańców i wsi, wykorzystując swoje zdolności, talenty, umiejętności i twórcze myślenie.

rzepa

Zapraszamy wszystkich, którym sprawy naszej miejscowości nie są obojętne do przyłączenia się do nas!